Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda detaylı bilgi alabilirsiniz. Belgeli Sürücü değil,Belgeli ve bilgili sürücü yetiştiriyoruz. Sloganıyla 2008 yılında eğitim ve öğretim hizmetine başlayan Özel Sultanbeyli Umut Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursunu kurarak, yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.


Günümüz Şartlarında otomobil kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak bu ihtiyacımızı; herhangi bir acıya, üzüntüye dönüştürmemek için doğru yerde, doğru eğitim almak gerekmektedir.Şüphesiz ki tüm dünyadaki insanların en önemli ve öncelikli isteği trafik terörünün olmadığı bir dünyada yaşamaktır.Bir sürücü adayını yetiştirmek ve nasıl yetiştirileceğine karar vermek ise çok büyük sorumluluk taşımaktadır.


Gerçek sorumluluğun sürücü belgesine sahip olmakla değil sürücü adayının, kendine güvenen, temel görgü ve bilgileri edinmiş, çevresine saygı duyan, seven ve sevilen, evrensel değerlerini özümsemiş, çağdaş bir birey olmasıdır. Kurumumuz, verdiği bütün sertifikalar konusunda teorik ve pratik bilgileri içeren ve araç kullanımı ile ilgili gerekli tüm teknikleri öğreten bir 'temel eğitim' vermektedir. Kendi özelliklerinize uygun şekilde yetiştirilmenize yardımcı olmaya talibiz.
Kurallara uymayı davranış haline getiren sürücüler yetiştirmek.


Güvenli bir trafik için gerekli olan bilgiyi vermektir. Herkesin bilmesi gereken önemli bir konuda şu olmalıdır. Trafik tanımadığınız birçok insanla paylaşmak zorunda olduğunuz riskli bir ortaklıktır.Bu ortaklıkta birbirimize saygılı ve hoşgörülü olalım.
Kazasız ve mutlu günler dileğiyle.

Etiketler: Hakkımızda

Fatih Bulvarı No:87/1 SULTANBEYLİ, 34920 İstanbul

umutsurucukursu@hotmail.com
+90(216) 398 4856